Przewóz osób Szamotuły

Firma GROCHOWSCY oferuje licencjonowany przewóz osób z  Szamotuł do Niemiec, Danii, Holandii, Belgii i Luksemburga. Wszystkie przejazdy realizujemy w systemie door-to-door – odbieramy pasażerów z określonego przez nich miejsca i dowozimy pod wskazany adres. Zapewniamy komfortowe i bezpieczne warunki transportu. Dysponujemy nowoczesną flotą 9-osobowych busów, dzięki którym każda podróż przebiega w kameralnej atmosferze. Dbamy o niezbędne udogodnienia w trakcie przejazdu. Najmłodszym pasażerom zapewniamy wygodne foteliki oraz podstawki. Przygotowaliśmy również miłe upominki okolicznościowe dla naszych klientów oraz atrakcyjne rabaty dla grup zorganizowanych, rodzin z dziećmi i agencji pracy. Każdy pasażer ma zapewnione ubezpieczenie na czas przejazdu. 

Międzynarodowy przewóz osób z miejscowości Szamotuły – jak wygląda realizacja usługi?

Kursy odbywają się w stałe dni: z Polski wyjeżdżamy w poniedziałki i piątki, podróże powrotne realizujemy natomiast we wtorki i soboty. Zapewniamy profesjonalny przewóz osób z Szamotuł, miejscowości ościennych, a także wielu innych miast województwa wielkopolskiego. Oferujemy busy do Niemiec z miejscowości takich jak: Poznań, Oborniki, Chodzież, Trzcianka, Piła, Jastrowie, Czarnków, Złotów, Zakrzewo, Wyrzysk, Łobżenica, Okonek, Szamocin, Ujście, Wągrowiec, Nowy Tomyśl czy Rogoźno Wielkopolskie. W ramach indywidualnych ustaleń możemy zaoferować również odbiór pasażerów z innych miejscowości, a także transport do dowolnego miejsca, które znajduje się w okolicach naszej destynacji. Zapewniamy profesjonalny przewóz osób do Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburga.

Jeżeli chcesz zarezerwować busa z Szamotuł lub innej okolicznej miejscowości, skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz, podając w nim dane kontaktowe, datę planowanej podróży, a także adres odbioru i miejsca docelowego. W przeddzień podróży skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i podamy dokładną godzinę wyjazdu. 

Gwarantujemy, że dotrzesz na miejsce szybko i bezpiecznie. Zadbamy o to, aby podróż odbyła się w miłej i kameralnej atmosferze.