Poznaj naszą firmę

Istniejemy na rynku
międzynarodowego
i krajowego transportu
osób od 1999 roku.

Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwoliło nam zrozumieć indywidualne potrzeby Klientów.

Wyznacznikiem jakości usług firmy transportowej GROCHOWSCY jest indywidualne podejście do Klienta, fachowa i miła obsługa o wysokim standardzie. Gwarantujemy bezpieczeństwo, komfort podczas podróży oraz ubezpieczenie Klienta na czas przejazdu. Dysponujemy wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrą pracowniczą.

Korzystamy z najnowszych technologii informatycznych i logistycznych, umożliwiających nam rejonizację tras, dzięki czemu zapewniamy Państwu sprawny przejazd do miejsca docelowego. Posiadamy flotę bogato wyposażonych pojazdów (auta 5 oraz 9-osobowe). W trosce o Państwa bezpieczeństwo po każdym wykonanym kursie dokonujemy szczegółowych przeglądów technicznych.

Indywidualne
podejście do klienta

Firma Grochowscy od początku istnienia na rynku międzynarodowym posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i licencje wydane przez Ministra Infrastruktury.

Licencja potwierdza kompetencje zawodowe i doświadczenie przewoźnika, zaświadcza o jego niekaralności, wymaga sprawnej technicznie floty oraz przeszkolonych kierowców.

Gwarantujemy bezpieczeństwo, komfort podczas podróży oraz ubezpieczenie Klienta na czas przejazdu. Dysponujemy wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrą pracowniczą. Oferujemy:

  • fachową i miłą obsługę
  • ubezpieczenie Klienta na czas przejazdu
  • rabaty przy zamówieniach grupowych
  • foteliki oraz podstawki dla dzieci na czas przejazdu
  • solidny, tani i sprawny przejazd do miejsca docelowego
  • przekąskę, miły upominek okolicznościowy.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności