O nas

Firma GROCHOWSCY istnieje na rynku międzynarodowego i krajowego transportu osób od 1999 roku. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwoliło nam zrozumieć indywidualne potrzeby Klientów. Wyznacznikiem jakości usług firmy transportowej GROCHOWSCY jest indywidualne podejście do Klienta, fachowa i miła obsługa o wysokim standardzie. Gwarantujemy bezpieczeństwo, komfort podczas podróży oraz ubezpieczenie Klienta na czas przejazdu. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.
Specjalnością naszej firmy jest przewóz osób z miejsca zamieszkania pod wskazany adres na terenie następujących krajów: Niemcy, Dania, Holandia, Belgia i Luxemburg.

Korzystamy z najnowszych technologii informatycznych i logistycznych, które umożliwiają nam rejonizację tras. Dzięki temu zapewniamy Państwu sprawny przejazd do miejsca docelowego.
Posiadamy flotę bogato wyposażonych pojazdów (auta 5 oraz 9-osobowe). W trosce o Państwa bezpieczeństwo po każdym wykonanym kursie dokonujemy szczegółowych przeglądów technicznych.
Ponadto oferujemy atrakcyjne ceny, uwzględniamy indywidualne rabaty dla dzieci oraz przy zamówieniach grupowych (od 3 osób).
W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług