Busy Zachodniopomorskie

Busy Zachodniopomorskie

Dojedź do celu w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Międzynarodowy przewóz osób Grochowscy z województwa zachodniopomorskiego to gwarancja udanej podróży. Od ponad 20 lat zapewniamy usługi transportowe, mając na uwadze wygodę naszych klientów. Profesjonalna obsługa, szeroki zasięg, a także indywidualne podejście stanowią fundament działalności od początku powstania firmy. Do dyspozycji podróżnych oddajemy w pełni wyposażone samochody przystosowane do długich, wielogodzinnych tras. Dla pełnego bezpieczeństwa, przed każdym kursem, bus poddawany jest badaniu technicznemu. Stawiamy na doświadczenie, dlatego korzystamy jedynie z kierowców, którzy w swoim portfolio mogą pochwalić się tysiącami przebytych kilometrów zarówno na drogach krajowych, jak i zagranicznych. Na czas przejazdu podróżnych obejmujemy ubezpieczeniem.

Najlepsze firmy przewozowe z Polski za granicę? Wybierz busy do Niemiec u profesjonalnego przewoźnika. Zarezerwuj termin i skorzystaj z naszych atrakcyjnych usług. Dla grup i dzieci przygotowaliśmy rabaty. Dowiedz się więcej, kontaktując się z naszym dyspozytorem.

Przewóz osób Zachodniopomorskie – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Od początku działalności stawiamy na pełen profesjonalizm. Zebrane przez lata doświadczenie pozwoliło nam dopasować optymalnie ofertę do potrzeb klientów korzystających z przewozów zorganizowanych. Bezpieczeństwo i komfort podróżnych są dla nas fundamentalne. Dlatego naszą flotę tworzą bogato wyposażone, nowoczesne busy, na których pokładzie znajdują się m.in.:

 • wygodne fotele,
 • dostatecznie dużo miejsca dla każdego podróżnego,
 • jeśli wśród podróżnych są dzieci, na czas przejazdu udostępniamy foteliki i podstawki spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa,
 • preparaty dezynfekcyjne.

W celu zapewniania jak największej ochrony zdrowia klientów, minimalizując ryzyko zakażenia chorobą COVID-19, przed każdą podróżą dokonujemy ozonowania kabin samochodów i dezynfekcji poszczególnych elementów znajdujących się na wyposażeniu aut.

Naszą działalność opieramy na systemie door-to-door. Jest to niezwykle wygodna opcja, dzięki której nie musisz martwić się o dojazd do siedziby naszej firmy. Kierowcy przyjeżdżają pod wskazany adres, służąc pomocą w trakcie załadunku bagaży.

Każdy powierzone nam zlecenie jest traktowane w sposób indywidualny. Wierzymy, że pełne zaangażowanie pozwoli spełnić wszelkie oczekiwania osób, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług.

Busy do Niemiec Zachodniopomorskie – jakie miejscowości znalazły się na naszej trasie?

Wszystkie kursy zostały opracowane i zaplanowane przez logistyków w taki sposób, aby busy przejeżdżały przez wiele strategicznych punktów znajdujących się na terenie województwa zachodniopomorskiego (pełna lista miejscowości znajduje się u dołu strony).

Podróżnych dowozimy na teren Niemiec do miejscowości: Stuttgart, Fulda, Frankfurt, Lipsk, Monachium, Ulm, Mannheim, Koblencja (Koblenz), Dortmund, Brema (Bremen), Hamburg, Hanower (Hannover), Dusseldorf, Kolonia (Köln), Bonn, Lubeka (Lübeck), Kilonia (Kiel), Flensburg, oraz wielu innych.

Busy do Niemiec Zachodniopomorskie – zarezerwuj miejsce

Naszym klientom oferujemy miłą i fachową obsługę. Aby zarezerwować przejazd, skontaktuj się z naszym przedstawicielem lub wypełnij formularz online. Podaj swoje dane, miejsce odbioru oraz adres docelowy. Wybierz dzień i godzinę transportu.

Ile kosztuje przewóz osób Zachodniopomorskie? Cena

Przewozy osób z firmą Grochowscy to okazja do zarezerwowania kursów w tanich, atrakcyjnych cenach, które rozpoczynają się już od 350 złotych. Skontaktuj się z nami i poznaj dokładny koszt transportu. Dokonujemy indywidualnej wyceny, biorąc pod uwagę:

 • miejsce odbioru,
 • miejsce docelowe,
 • liczbę podróżnych,
 • dodatkowy bagaż, który nie jest wliczony w cenę,
 • przewóz zwierząt,
 • dodatkowe, indywidualne preferencje klientów.

Dla większych grup (od 2 osób) oraz dzieci do 12 roku życia przygotowaliśmy rabaty i zniżki. Chcesz poznać nasze promocje? Polub profil Facebook i bądź na bieżąco z ofertą.

Przewozy zagraniczne Zachodniopomorskie – europejski zasięg usług!

Chcąc zapewnić jak najlepszy zakres usług, poza busami do Niemiec, włączyliśmy do naszej oferty inne przewozy międzynarodowe z województwa zachodniopomorskiego. Wybierając naszą firmę, możesz zarezerwować:

 • busy do Danii Zachodniopomorskie,
 • busy do Holandii Zachodniopomorskie,
 • busy do Belgii Zachodniopomorskie,
 • busy do Szwajcarii Zachodniopomorskie,
 • busy do Luksemburga Zachodniopomorskie.

Przewozy międzynarodowe Zachodniopomorskie – skorzystaj z usług doświadczonego przewoźnika

Zarezerwuj busy do Niemiec z województwa zachodniopomorskiego lub wybierz inny cel podróży (Dania, Holandia, Belgia, Szwajcaria, Luksemburg). Dojedź bezpiecznie w miłych i komfortowych warunkach. Naszym klientom oferujemy:

 • miłą i fachową obsługę,
 • sprawny, szybki dojazd do miejsca docelowego,
 • ubezpieczenie na czas podróży,
 • rabat przy zamówieniach grupowych.

Dokonaj rezerwacji i dołącz do nas już dziś. Masz pytania? Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skorzystaj z kontaktu telefonicznego lub formularza online.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności