Busy Lubuskie

Busy do Niemiec Lubuskie

Podróż jeszcze nigdy nie była tak komfortowa i bezpieczna. Grochowscy to firma świadcząca profesjonalne usługi przewozowe z województwa lubuskiego do Niemiec. Z nami dotrzesz do celu swojej podróży w doskonałych warunkach. Od samego początku działalności stawiamy na wysoką jakość. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo klientów dysponujemy nowoczesną flotą busów, które po każdym kursie przechodzą dodatkowe badania techniczne. W szeregach naszej firmy pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra kierowców, posiadająca wszelkie niezbędne uprawnienia. Na czas przejazdu podróżnym gwarantujemy ubezpieczenie.

Z nami dotrzesz do celu. Zapoznaj się z pełną ofertą i zamów busy do Niemiec w doskonałych cenach. Dla grup przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki.

Przewozy do Niemiec Lubuskie – dlaczego powinieneś nas wybrać?

Międzynarodowe przewozy osobowe Grochowscy to firma, która na rynku działa od 1999 roku. Przez ten czas przejechaliśmy tysiące kilometrów, zdobywając doświadczenie w transporcie krajowym i zagranicznym. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stale powiększamy naszą ofertę o kolejne miejscowości, dzięki czemu dziś możemy pochwalić się szerokim zakresem usług.

Działamy w systemie door-to-door – naszych pasażerów odbieramy spod domu lub innego wskazanego miejsca i dowozimy bezpośrednio pod adres docelowy. Od samego początku podróży jesteśmy z naszymi klientami, służąc pomocą w trakcie załadunku rzeczy osobistych i bagaży. W naszym zapleczu transportowym znajdują się odpowiednio wyposażone pojazdy dostosowane do dalekich i wielogodzinnych tras. Do dyspozycji podróżnych oddajemy 5- oraz 9-osobowe nowoczesne samochody. Busy zostały wyposażone m.in. w:

 • wygodne fotele,
 • dostateczną ilość miejsca dla każdego z pasażerów, zapewniającą swobodę i możliwość odpoczynku,
 • klimatyzację,
 • na czas transportu dla dzieci przygotowujemy foteliki oraz podstawki wyprodukowane zgodnie z normami krajowymi i europejskimi. Foteliki posiadają homologację, dopuszczającą produkt do ruchu,
 • chusteczki i środki do dezynfekcji dłoni.

W dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie podróżnych, przed każdym zleceniem kabiny naszych aut są dodatkowo ozonowane, a poszczególne elementy wyposażenia dezynfekowane w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia chorobą COVID-19.

Busy do Niemiec Lubuskie – poznaj naszą trasę!

Nasze busy do Niemiec wyjeżdżają nie tylko z większych, ale i mniejszych miejscowości, znajdujących się na terenie województwa lubuskiego (dokładny wykaz miejscowości znajdziesz u dołu strony).

Podróżujących dowozimy na teren Niemiec do miejscowości: Stuttgart, Fulda, Frankfurt, Lipsk, Monachium, Ulm, Mannheim, Koblencja (Koblenz), Dortmund, Brema (Bremen), Hamburg, Hanower (Hannover), Dusseldorf, Kolonia (Köln), Bonn, Lubeka (Lübeck), Kilonia (Kiel), Flensburg, oraz wiele innych.

Przewóz Lubuskie – jak zarezerwować przejazd?

Zarezerwuj busy do Niemiec, kontaktując się z naszym przedstawicielem. Zrobisz to zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem formularza online. Podaj swoje dane, termin i godzinę podróży, miejsce odbioru, a także miejsce docelowe. Nasz kierowca odbierze Cię ze wskazanego miejsca na terenie Polski lub Niemiec i dowiezie pod wskazany adres.

Ile kosztuje przewóz osób Lubuskie? Cena

Świadczone usługi w Międzynarodowych przewozach osobowych Grochowscy oferowane są w atrakcyjnych, a zarazem konkurencyjnych cenach, które rozpoczynają się już od 350 zł. Dla większych grup (od 2 osób), a także dzieci do lat 12 przygotowaliśmy rabaty i zniżki. Każdy przewóz wyceniany jest indywidualnie na podstawie informacji przekazanej bezpośrednio naszemu przedstawicielowi lub na podstawie danych zamieszczonych w formularzu. Na cenę transportu wpływa:

 • miejsce odbioru,
 • miejsce docelowe,
 • liczba podróżnych,
 • dodatkowy bagaż (niewchodzący w cenę biletu),
 • indywidualne wymagania klienta,
 • przewóz zwierząt,
 • inne.

Polub nasz profil Facebook i bądź na bieżąco z naszymi okazjami i promocjami.

Przewóz osób Lubuskie – zwiększyliśmy nasz zasięg!

Chcąc zapewnić jak najlepszą ofertę klientom, poszerzyliśmy zasięg naszych usług. Poza przewozami busem do Niemiec świadczymy także:

 • busy do Danii Lubuskie,
 • busy do Holandii Lubuskie,
 • busy do Belgii Lubuskie,
 • busy do Szwajcarii Lubuskie,
 • busy do Luksemburga Lubuskie.

Przewozy osób Lubuskie – skorzystaj z doświadczonej firmy przewozowej

Zapewnij sobie komfortowe warunki przejazdu. Zamów busy do Niemiec z województwa lubuskiego lub skorzystaj z nowych usług przewozowych do Danii, Holandii, Belgii, Szwajcarii lub Luksemburga. Dowiedz się więcej. Sprawdź pełną ofertę. W ramach naszej działalności świadczymy również przewóz paczek – przesyłki odbieramy spod wskazanego adresu (miejsce odbioru oraz miejsce docelowe nie może wpływać na zmianę planu kursu).

Z nami bezpiecznie dotrzesz do celu. Zarezerwuj przejazd już dziś i ciesz się z doskonałych warunków transportu.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności