Busy Pomorskie

Busy Pomorskie

Firma przewozowa Grochowscy już od ponad 20 lat swojej działalności świadczy profesjonalne usługi transportowe, dbając o bezpieczeństwo i komfort podróżnych. Kursujące busy do Niemiec, Danii, Holandii, Belgii, Szwajcarii czy Luksemburga z województwa pomorskiego to okazja do sprawnego i szybkiego dotarcia do celu. Dla pełnej wygody klientów flotę samochodów przygotowaliśmy do dalekich i wielogodzinnych tras. Naszą kadrę tworzą doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy, którzy w swoim portfolio posiadają tysiące przebytych kilometrów i wszelkie niezbędne uprawnienia do przewozu osób. Aby pasażerowie mogli czuć się bezpiecznie, przed każdym kursem bus podlega badaniom technicznym. Dodatkowo, na czas przejazdu, naszych klientów obejmujemy ubezpieczeniem.

Dotrzyj z nami bezpiecznie do celu. Zaufaj profesjonalnej i doświadczonej firmie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się bliżej z ofertą. Dla grup przewidzieliśmy zniżki i rabaty.

Międzynarodowy przewóz osób Pomorskie – dlaczego my?

Międzynarodowe przewozy osób świadczymy od 1999 roku. Przez ten długi czas zdobyliśmy doświadczenie, które dziś pozwala nam pełnić profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Wierzymy, że pełne zaangażowanie w każde powierzone nam zadanie spotka się z satysfakcją i zadowoleniem podróżnych. Od samego początku naszej działalności komfort i bezpieczeństwo są dla nas fundamentalne. Dlatego poza wysokim standardem busów dbamy o to, aby w gronie kierowców znaleźli się jedynie wykwalifikowani zawodowcy. Dzięki stałemu rozwojowi obecnie możemy pochwalić się ofertą o szerokim zasięgu – nasze usługi obejmują zarówno przewóz osób do Niemiec, Danii, Holandii, Belgii, Szwajcarii, jak i Luksemburga.

Z klientami jesteśmy od samego początku podróży, służąc pomocą w trakcie załadunku rzeczy osobistych i bagaży. Każdego z pasażerów odbieramy z ustalonego wcześniej miejsca i dowozimy pod wskazany adres. W Twoje ręce oddajemy nowoczesną i w pełni wyposażoną flotę 5- oraz 9-osobowych pojazdów przystosowanych do dalekich i wielogodzinnych tras. Na pokładzie busów znajdziesz m.in.:

 • wygodne fotele gwarantujące pełne komfort podczas jazdy;
 • dostateczną ilość przestrzeni dla każdego z podróżujących – masz pełną swobodę ruchów i możliwość odpoczynku;
 • klimatyzację;
 • jeżeli w gronie pasażerów jest dziecko, na czas transportu udostępniamy fotelik i podstawkę wyprodukowane zgodnie z normami krajowymi i europejskimi;
 • środki do dezynfekcji dłoni.

Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie klientów, przed każdą podróżą kabiny naszych busów są ozonowane, a poszczególne elementy wyposażenia dezynfekowane w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia chorobą COVID-19.

Międzynarodowy przewóz osób Pomorskie – jeszcze większy zasięg usług!

Sukcesywnie poszerzamy ofertę o kolejne państwa, do których zabieramy naszych klientów. Obecnie proponujemy:

 • busy Niemcy-Polska Pomorskie,
 • busy do Danii Pomorskie,
 • busy Holandia-Polska Pomorskie,
 • busy do Belgii Pomorskie,
 • busy do Szwajcarii Pomorskie,
 • busy do Luksemburga Pomorskie.

Przewozy międzynarodowe – jak zarezerwować przejazd?

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i zarezerwuj przejazd. Skorzystaj z możliwości rezerwacji telefonicznej lub za pośrednictwem formularza online. Umów się z nami, wpisując swoje dane, dzień i godzinę podróży, podaj adres odbioru i adres docelowy. Nasz kierowca odbierze Cię ze wskazanego miejsca znajdującego się zarówno na terenie Polski, jak i Niemiec, Danii, Holandii, Belgii, Szwajcarii czy Luksemburga.

Busy z województwa pomorskiego wyjeżdżają w poniedziałki i piątki rano. Powrót do Polski odbywa się we wtorki i soboty w godzinach porannych.

Ile kosztuje przewóz osób Pomorskie? Cena

Oferowane przez nas usługi świadczymy w doskonałych, konkurencyjnych cenach rozpoczynających się już od 350 złotych. Każde z naszych zleceń wyceniamy na podstawie danych przekazanych dyspozytorowi lub podanych w formularzu kontaktowym. Koszt transportu zależy m.in. od:

 • miejsca odbioru,
 • miejsca docelowego,
 • liczby podróżnych,
 • przewozu zwierząt tj. kot, mniejsze pieski,
 • dodatkowych bagaży, niewchodzących w skład ceny biletu,
 • indywidualnych preferencji klienta.

Dla większych grup podróżnych (od 2 osób) oraz dzieci przygotowaliśmy zniżki i rabaty. Prosimy o kontakt z przedstawicielem, który przygotuje indywidualną wycenę. Aktualne promocje znajdziesz na naszym profilu Facebook.

Najlepsze firmy przewozowe Pomorskie? Skorzystaj z Międzynarodowych przewozów osób Grochowscy!

Zarezerwuj miejsce i spędź podróż w komfortowych i miłych warunkach. Sprawdź pełną ofertę przygotowaną dla naszych klientów. W ramach działalności realizujemy również przewóz paczek – przesyłki odbieramy bezpośrednio spod wskazanego adresu (adres nie może wpływać na zmianę kursów kierowcy).

Dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy już dziś. Zamów busy za granicę z województwa pomorskiego i dotrzyj bezpiecznie do celu z Międzynarodowymi przewozami osobowymi Grochowscy. Zarezerwuj busa już dziś – skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij dostępny na naszej stronie formularz.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności