Busy Kujawsko-Pomorskie

Busy Kujawsko-Pomorskie

Dojedź do celu z firmą świadczącą międzynarodowy przewóz osób do Niemiec, Danii, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Luksemburga. Od początku naszej działalności stawiamy na profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfort klientów. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawiło, że weszliśmy do grona najlepszych przewoźników oferujących usługi na najwyższym możliwym poziomie. Busy kursujące z województwa kujawsko-pomorskiego zostały w pełni dostosowane do dalekobieżnych tras. Dla pełnego bezpieczeństwa, przed każdym zleceniem, samochody należące do naszej floty przechodzą badania techniczne. Korzystamy z doświadczenia licencjonowanych kierowców, którzy w swoim portfolio mają tysiące przebytych kilometrów na drogach krajowych i zagranicznych. Na czas przejazdu podróżnych obejmujemy dodatkowym ubezpieczeniem.

Planujesz wyjazd w szerszym gronie? Dla większych grup (od 2 osób) przygotowaliśmy zniżki. Skontaktuj się z naszym dyspozytorem i dowiedz się więcej na temat oferty i rabatów.

Przewóz osób Kujawsko-Pomorskie – dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Już od ponad 20 lat świadczymy usługi przewozowe. Bogate, wieloletnie doświadczenie sprawiło, że dziś możemy zaoferować profesjonalny przewóz osób w coraz dalsze rejony Europy. Bezpieczeństwo i komfort podróżnych stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego w naszym zapleczu posiadamy flotę nowoczesnych samochodów wyposażonych we wszelkie udogodnienia. Na pokładzie busów znajdują się:

 • wygodne fotele, dzięki którym każda podróż minie komfortowo (w zależności od liczby podróżnych, busy zostały przystosowane do przewozu maksymalnie 5 lub 9 osób),
 • dostateczna przestrzeń dla każdego z podróżujących. Masz pełną swobodę ruchów, a także możliwość zrelaksowania się i odprężenia podczas kursu,
 • klimatyzacja,
 • na czas podróży dzieci otrzymują od nas foteliki i podstawki. Wyposażenie spełnia wszelkie normy krajowe i europejskie,
 • preparaty do dezynfekcji rąk.

W dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie naszych podróżnych, kabiny busów są ozonowane i dezynfekowane, aby zminimalizować ryzyko zakażenia chorobą COVID-19.

Z naszymi klientami jesteśmy od samego początku podróży. Chcąc zapewnić jak najlepszą wygodę, działalność firmy opieramy na systemie door-to-door, dzięki której podróżni nie muszą martwić się o transport ciężkich i gabarytowych bagaży. Nasi kierowcy przyjeżdżają pod wskazany adres, służąc pomocą w trakcie załadunku i rozładunku rzeczy.

W celu pełnej optymalizacji tras korzystamy z najnowszych technologii informatycznych i logistycznych. Do każdego powierzonego transportu podchodzimy w sposób indywidualny, wierząc, że pełne zaangażowanie pozwoli nam spełnić wszelkie oczekiwania podróżnych i zachęcić do ponownego skorzystania z usług przewozowych firmy Grochowscy.

Przewozy osób Kujawsko-Pomorskie – europejski zasięg usług

Wychodząc naprzeciw potrzebom podróżnych, sukcesywnie zwiększamy zakres usług, dodając na mapie kursów popularne państwa Europy Zachodniej. Wybierając naszą firmę przewozową, masz do wyboru:

 • busy do Niemiec, jak i busy z Niemiec do Polski Kujawsko-Pomorskie,
 • przewóz osób z Danii oraz busy do Danii Kujawsko-Pomorskie,
 • busy z Polski do Holandii, a także busy Holandia-Polska Kujawsko-Pomorskie,
 • przewóz osób Belgia-Polska oraz busy do Belgii Kujawsko-Pomorskie,
 • busy ze Szwajcarii do Polski i busy do Szwajcarii Kujawsko-Pomorskie,
 • przewozy z Luksemburga i busy do Luksemburga Kujawsko-Pomorskie.

Jak zarezerwować przewóz osób?

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę transportową uwzględniającą 6 punktów docelowych w zachodniej Europie. Aby zarezerwować przewóz osób, skontaktuj się z przedstawicielem. Zadzwoń lub wypełnij formularz. Podaj swoje dane, dzień i godzinę kursu, a także adres odbioru i adres docelowy.

Ile kosztuje przewóz osób Kujawsko-Pomorskie? Cena

Międzynarodowy przewóz osób Grochowscy to okazja do rezerwacji kursów w doskonałych i przystępnych cenach rozpoczynających się już od 350 złotych. Aby poznać dokładny koszt transportu, skontaktuj się z nami. Wyceny dokonujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę:

 • miejsce odbioru,
 • miejsce docelowe,
 • liczbę podróżnych,
 • indywidualne wymagania klientów,
 • dodatkowy transport zwierząt – kotów, mniejszych psów,
 • dodatkowe bagaże (w cenie biletu może zabrać 2 walizki + bagaż podręczny),
 • inne.

Dla grup przygotowaliśmy rabaty i zniżki. Polub nasz profil Facebook, aby być na bieżąco z naszymi promocjami.

Busy z Niemiec, Danii, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Luksemburga Kujawsko-Pomorskie – profesjonalna firma transportowa

Dołącz do osób, które skorzystały z naszych usług. Już dziś zarezerwuj miejsce i podróżuj w komfortowych warunkach. Sprawdź ofertę przewozową przygotowaną specjalnie dla klientów naszego przedsiębiorstwa. W ramach działalności oferujemy także przewóz paczek – przesyłki odbieramy ze wskazanego adresu (adres nie może zmieniać kursu kierowcy i generować dodatkowych kosztów podróży).

Zapoznaj się z pełną ofertą. Wypełnij formularz i dojedź do celu, korzystając z usług Międzynarodowych przewozów osobowych Grochowscy. Zarezerwuj busa już dziś – skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij dostępny na naszej stronie formularz.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności