Busy Wielkopolskie

Busy do Niemiec Wielkopolskie

Oferujemy profesjonalny przewóz osób z województwa wielkopolskiego do Niemiec, a także bus z Niemiec do Polski. Z firmą Grochowscy szybko i wygodnie dotrzesz do celu swojej podróży, unikniesz niepotrzebnego oczekiwania na dworcach i lotniskach, a także problemów z dojazdem komunikacją miejską. Busy do Niemiec zostały specjalnie przygotowane do dalekobieżnych tras, podczas których każdy z naszych klientów może korzystać ze wszystkich udogodnień znajdujących się na pokładzie. Aby w pełni zadbać o bezpieczeństwo podróżnych, przed każdym kursem pojazdy podlegają badaniom technicznym. Korzystamy z doświadczenia i umiejętności licencjonowanych kierowców, którzy w swoim portfolio mogą pochwalić się tysiącami przebytych kilometrów. Uczestnicy podróży objęci są dodatkowym ubezpieczeniem.

Zaplanuj wyjazd i dotrzyj do celu dzięki naszym usługom transportowym. Planujesz wyjazd w szerszym gronie? Sprawdź, jakie rabaty przygotowaliśmy dla grup i dzieci. Już dziś dołącz do zadowolonych klientów firmy transportowej Grochowscy.

Przewóz osób do Niemiec Wielkopolska – dlaczego powinieneś nam zaufać?

Przewozy zagraniczne stanowią naszą specjalność już od 1999 roku. W dbałości o komfort klientów, nasze zaplecze motoryzacyjne tworzy nowoczesna flota aut dostosowana do długich i wielogodzinnych tras. Do dyspozycji podróżnych oddajemy 5- i 9-osobowe samochody, na których pokładzie znajdują się:

 • wygodne fotele, które zapewnią komfort podczas kursu,
 • dostateczna przestrzeń dla klientów – podróżni mają pełną swobodę ruchów, możliwość odprężenia się podczas trasy,
 • klimatyzacja,
 • w przypadku najmłodszych podróżnych, na czas kursu, udostępniamy foteliki i podstawki. Wyposażenie spełnia normy krajowe i europejskie,
 • preparaty do dezynfekcji dłoni.

Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie klientów, dokonujemy ozonowania kabin i dezynfekcji poszczególnych elementów wyposażenia aut, w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia chorobą COVID-19.

Chcąc zapewnić podróżnym pełną wygodę, naszą działalność opieramy na systemie door-to-door. Kierowcy przyjeżdżają pod wskazany adres, służąc pomocą w trakcie załadunku rzeczy osobistych oraz bagaży.

Busy do Niemiec Wielkopolskie – nasze trasy

Kursy zostały zaplanowane przez logistyków w taki sposób, aby usługi transportowe obejmowały jak największy zasięg, a sam czas podróży trwał jak najkrócej. Busy do Niemiec dojeżdżają do takich miast jak: Stuttgart, Fulda, Frankfurt, Lipsk, Monachium, Ulm, Mannheim, Koblencja (Koblenz), Dortmund, Brema (Bremen), Hamburg, Hanower (Hannover), Dusseldorf, Kolonia (Köln), Bonn, Lubeka (Lübeck), Kilonia (Kiel), Flensburg, oraz wielu innych.

Busy Wielkopolskie – jak zarezerwować miejsce?

Jeśli chcesz skorzystać z usług naszej firmy przewozowej, zarezerwuj miejsce, kontaktując się telefonicznie z naszym dyspozytorem lub wypełniając formularz online dostępny na stronie. Podaj swoje dane, miejsce, datę i godzinę odbioru, a także wskaż miejsce docelowe.

Ile kosztuje przewóz osób Wielkopolska? Cena

Dla naszych klientów przygotowaliśmy przystępne warunki cenowe – cena transportu rozpoczyna się już od 350 złotych. Każdy kurs podlega indywidualnej wycenie, która jest przygotowywana na podstawie danych zebranych w formularzu internetowym. Aby poznać dokładny koszt transportu, skontaktuj się z naszym dyspozytorem. Podczas przygotowywania oferty bierzemy pod uwagę takie informacje jak:

 • miejsce wyjazdu,
 • miejsce docelowe,
 • liczbę podróżnych,
 • nadprogramowy bagaż, który nie jest wliczany w cenę usługi,
 • dodatkowe, indywidualne preferencje,
 • transport zwierząt.

Dla dzieci do 12 roku życia oraz grup powyżej 2 osób przygotowaliśmy rabaty i zniżki. Polub nasz profil Facebook, aby nie przegapić promocji.

Busy do Niemiec, ale i nie tylko – jeszcze szerszy zasięg usług!

Z uwagi na rosnącą popularność krajów zachodniej Europy, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o transport osób do kolejnych państw. W ofercie, poza kursami do Niemiec, naszym klientom proponujemy również:

 • busy do Danii Wielkopolska,
 • busy do Holandii Wielkopolska,
 • busy do Belgii Wielkopolska,
 • busy do Szwajcarii Wielkopolska,
 • busy do Luksemburga Wielkopolska.

Busem z Wielkopolski do Niemiec i innych krajów zachodniej Europy

Skorzystaj z możliwości przejazdu i zarezerwuj miejsce w naszym busie. Podróżuj bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, dzięki której dotrzesz szybko i sprawnie do celu. W ramach naszej działalności masz także możliwość zamówienia przewozu paczek – przesyłki odbieramy ze wskazanego miejsca (adres odbioru nie może wpływać na zmianę kursu kierowcy).

Nie wiesz, które firmy przewozowe gwarantują najlepsze warunki? Już dziś dołącz do naszych klientów! Zapoznaj się bliżej z kursami dostępnymi w ofercie. Wypełnij krótki formularz online i skorzystaj z Międzynarodowych przewozów osób Grochowscy.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności