Busy do Niemiec ➜ przewóz osób Polska Niemcy

BUSY I PRZEWOZY OSOBOWE Z POLSKI DO NIEMIEC

Wyjazdy z Polski: poniedziałki i piątki
Powroty z Niemiec: wtorki i soboty  

REZERWACJA MIEJSC

tel.: (67) 263 72 47
+48 602 732 519
+48 664 327 394

e-mail: grochowscy-przewozy@wp.pl

ADRES FIRMY

77-400 Złotów
ul. Moniuszki 9 Najwygodniej busem do NiemiecNie masz własnego auta, a musisz dostać się do Niemiec? Żaden kłopot. Wygodną i trafną opcją będzie skorzystanie z busa do Niemiec i podróż w rozsądnej cenie i komfortowych warunkach. Spójrz, co dobrze wiedzieć przed wyjazdem z Polski do Niemiec.Niemcy jednym z najważniejszych partnerów Polski – wyjazdy z Polski do Niemiec

Niemcy są od lat jednym z najważniejszych partnerów handlowych Polski. Jeszcze przed wejściem do Unii Europejskiej handel między Polską a Niemcami rozwijał się bardzo dynamicznie, co tylko poprawiło przystąpienie Polski do Unii. Obroty towarowe handlu zagranicznego Niemiec i Polski w 2019 roku były dwa razy większe niż obroty naszego kraju na przykład z Rosją. Polska do Niemiec eksportuje głównie części oraz wyposażenie pojazdów, meble, sprzęt gospodarstwa domowego, a także artykuły spożywcze. Z kolei Niemcy do Polski eksportują pojazdy oraz ich wyposażenie, maszyny oraz urządzenia, elektrotechnikę, a także wyroby chemiczne. Nic dziwnego, że wyjazdy z Polski do Niemiec są tak popularne.

Przewozy osób z Polski do Niemiec

Poza obrotem towarowym niezwykle istotny jest także przepływ osobowy. Dzięki przystąpieniu Polski do Układu z Schengen zniesiona została kontrola paszportowa na granicy polsko-niemieckiej, co pozwoliło w znaczny sposób poprawić współpracę transgraniczną. Szacuje się, że obecnie w Niemczech mieszka ok. 1,5-2 milionów Polaków, osób pochodzenia polskiego lub pochodzących z Polski. Najwięcej Polaków znajduje się w obszarze Nadrenia Północna-Westfalia, Bawaria, Badenia-Wirtembergia, Dolna Saksonia, Hesja oraz w samym Berlinie. Nieco mniej Polaków zamieszkuje tereny Nadrenii-Palatynat, Brandenburgii, Bremy, Hamburga i Saksonii.

Duża liczebność oraz spore rozproszenie sprawia, że przewóz osób z Polski do Niemiec oraz transport osób z Niemiec do Polski to bardzo popularna kwestia i temat interesujący wielu Polaków.

Busy do Niemiec najlepszą opcją?

Ze względu na popularność kierunku podróży Polska-Niemcy istnieje wiele opcji dostania się do Niemiec z naszego kraju. Wyjazd do Niemiec nie jest nadmiernie kosztowny, dlatego nawet częste podróże nie powinny nadmiernie nadszarpnąć portfela. Osoby zmotoryzowane najchętniej wybierają podróż własnym samochodem, co może być dobrą opcją, ale męczącą dla kierowcy pokonującego zwłaszcza długie dystanse.

Innym sposobem transportu z Polski do Niemiec jest podróż pociągiem. W tym przypadku niezbędne jest jednak dotarcie do określonego miasta, z którego kursują pociągi do Niemiec. Bilet na pociąg często kosztuje też więcej niż inne środki transportu. Dla niektórych interesującą opcją jest podróż samolotem, ale podobnie jak w przypadku pociągu niezbędne jest dostanie się do danego miasta i często poniesienie wyższych kosztów, także za bagaż.

Atrakcyjną opcją jest skorzystanie z busów do Niemiec. To alternatywa dla konieczności dostania się do określonego punktu – busy odbierają klienta spod danego adresu i odwożą również pod wskazany adres. To mało kosztowna, wygodna i bezpieczna forma przejazdu, którą niewątpliwie warto rozważyć.

Możesz nam zaufać w kwestii przewozów osobowych z Polski do Niemiec

Przewozy osób do Niemiec to coś, w czym niewątpliwie mamy doświadczenie. Firma Grochowscy jest obecna na rynku transportu krajowego oraz międzynarodowego od ponad 20 lat. Dzięki zdobytemu przez ten czas doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, co też sprawia, że potrafimy dopasować się do indywidualnych preferencji. Tym co nas wyróżnia jest niewątpliwie wysoka jakość połączona z indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Oprócz tego zapewniamy fachową i sympatyczną obsługę, które jest także dokładnie wykwalifikowana.

Specjalnością naszej firmy są przewozy osobowe z Polski do Niemiec oraz z powrotem. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza sprawi, że podróż do Niemiec minie szybko, bezpiecznie i w przyjemnej atmosferze. Prócz przejazdów do Niemiec realizujemy także transport osób do Danii, Holandii, Belgii i Luksemburga. W swojej codziennej pracy korzystamy z najnowszych technologii pod względem informatyki oraz logistyki, dzięki czemu trasa dobrana jest optymalnie i w najszybszy sposób. To sprawi, że przejazd do Niemiec nie będzie wyczerpujący zarówno dla naszych kierowców, jak i dla Państwa.

Bogato wyposażona flota niezbędna do wyjazdów z Polski do Niemiec

W naszym posiadaniu jest profesjonalna flota bogato wyposażonych pojazdów. Auta są przeznaczone dla 5 lub 9 osób, które jednorazowo mogą zrealizować wyjazd z Polski do Niemiec z naszą pomocą. Po każdym dokonanym kursie przeprowadzamy szczegółowe przeglądy techniczne, które pozwolą wykluczyć ewentualne nieprawidłowości. Dokonujemy tego w trosce o Państwa bezpieczeństwo, które stanowi dla nas najwyższy priorytet. Jesteśmy też otwarci na indywidualne ustanowienia. Wszystko po to, by spełniać oczekiwania naszych Klientów i jak najlepiej dopasować się do ich potrzeb.

Jak działa transport do Niemiec od drzwi do drzwi?

Zarówno stałym, jak i potencjalnym Klientom mamy do zaoferowania wyjazdy z Polski do Niemiec oraz transport z Niemiec do Polski w stałych dniach. Z Polski do Niemiec wyjeżdżamy w każdy poniedziałek i piątek, natomiast nasze busy z Niemiec do Polski jeżdżą we wtorki oraz w soboty. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem numeru telefonu lub też korzystając z formularza na naszej stronie internetowej. W formularzu należy podać datę wyjazdu, swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu, dokładny adres wyjazdu oraz miejsca docelowego. Dokładny adres jest nam potrzebny do ustalenia trasy – realizujemy transport do Niemiec od drzwi do drzwi. W przeddzień wyjazdu informujemy Klienta o dokładnej godzinie wyjazdu, dzięki czemu może dokładnie i bezstresowo zaplanować swój dzień.

Dlaczego podróż busem z Polski do Niemiec pod wskazany adres się opłaca?

Transport z Polski do Niemiec nie musi nastręczać problemów oraz być bardzo kosztowny. Korzystając z naszych usług odbierzemy Cię spod podanego adresu i zawieziemy również pod wskazany adres, dzięki czemu nie musisz martwić się męczącym przenoszeniem bagażu. Nasza fachowa i miła obsługa pomoże na każdym etapie podróży i z pewnością odpowie na każde pytanie. W czasie podróży buem z Polski do Niemiec pod wskazany adres lub wyjazdu z Niemiec do Polski każdy nasz Klient jest ubezpieczony i może mieć pewność, że odpowiednio zadbamy o jego bezpieczeństwo. Przy zamówieniach grupowych oferujemy atrakcyjne rabaty zmniejszające koszty podróży. Dla dzieci mamy przygotowane foteliki oraz podstawki, również w trosce o bezpieczeństwo naszych najmłodszych pasażerów. Podróż przebiega sprawnie i komfortowo, a skorzystanie z naszych usług to gwarancja solidnego i taniego przejazdu do miejsca docelowego. Prócz tego, by podróż była niezapomniana, każdy nasz Klient może liczyć na przekąskę, mały upominek okolicznościowy. Firma Grochowscy może pochwalić się także posiadaniem niezbędnych certyfikatów i licencji wydanych przez Ministra Infrastruktury. Licencja ta potwierdza nasze kompetencje zawodowe oraz doświadczenie w przewozie, jest także poświadczeniem naszej niekaralności, odpowiednio sprawnej technicznie floty oraz kierowców posiadających stosowne szkolenia.

Co mówią Klienci o tranporcie busem do Niemiec organizowanym przez naszą firmę?

Transport busem do Niemiec organizowany przez naszą firmę cieszy się dużym zainteresowaniem, a Klienci chwalą nasze usługi. Wspominają o miłej atmosferze w trakcie podróży, o punktualności i życzliwości naszych kierowców. Pozytywnie oceniany jest także nasz styl jazdy – zadowoleni Klienci oceniają go jako rozważny i bezpieczny, dzięki czemu w czasie jazdy czują się komfortowo. Chętnie też do nas wracają uważając naszą firmę za godną polecenia innym. Takie słowa to dla nas wielka przyjemność i motywacja do świadczenia usług transportowych najlepiej jak potrafimy.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności