Busy Świebodzin

Specjalizujemy się w licencjonowanym transporcie krajowym i międzynarodowym, oferując profesjonalny przewóz osób i paczek. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i komfort podróży, a także na punktualność i niezawodność świadczonych usług. Dysponujemy wygodnymi, pięcio- oraz dziewięcioosobowymi busami, dzięki którym każdy przejazd odbywa się w kameralnej atmosferze. Wszystkie pojazdy są regularnie serwisowane i przygotowywane do każdej trasy. Usługę przewozu osób realizujemy w systemie door-to-door. Z nami dojedziesz pod wskazany adres w Niemczech busem ze Świebodzina i innych okolicznych miejscowości – bezpiecznie, szybko i tanio. 

Busy do Niemiec Świebodzin – regularne połączenia

Busy do Niemiec ze Świebodzina i innych miejscowości kursują regularnie. Wyjazdy z Polski realizujemy w poniedziałki i piątki. Podróż powrotna odbywa się we wtorki i soboty. Godzina wyjazdu ustalana jest dzień przed podróżą – w tym celu kontaktujemy się telefonicznie z każdym pasażerem. 

Startujemy ze Świebodzina. Dojeżdżamy pod wskazane przez pasażerów adresy. Możemy dojechać także do miejscowości ościennych. Nasze busy do Niemiec wyjeżdżają także z innych miejscowości województwa lubuskiego: DrezdenkaGorzowa WielkopolskiegoŚwieckaKostrzyna nad OdrąRzepinaTorzymiaSulęcinaOśna LubuskiegoStrzelec KrajeńskichDobiegniewaMiędzyrzeczaDębna oraz Skwierzyny

Z firmą GROCHOWSCY dojedziesz m.in. do takich miejscowości niemieckich jak: Stuttgart,FuldaFrankfurtLipskMonachiumUlmMannheimKoblencja (Koblenz), DortmundBremenHamburgHannover, Dusseldorf, KolnBonnLubeck, Kiel czy Flensburg

Busy ze Świebodzina do Niemiec – profesjonalny przewóz osób

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy dokładają wszelkich starań, aby każda podróż odbywała się w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Usługę przewozu busem kierujemy do klientów indywidualnych, grup zorganizowanych oraz agencji pracy, dla których przygotowujemy specjalne oferty. 

Atrakcyjne zniżki i rabaty uwzględniamy już dla grup od 2 osób, dla dzieci i rodzin, a także dla zmienniczek/zmienników. Zapewniamy niezbędne ubezpieczenie w trakcie podróży. Wybieramy wyłącznie sprawdzone trasy, aby zadbać o maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz możliwie najkrótszy czas przejazdu. Dokładamy również wszelkich starań, aby nasi najmłodsi pasażerowie mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo w trakcie podróży, dlatego przygotowaliśmy dla nich wygodne foteliki oraz specjalne podstawki. 

Zapraszamy do współpracy z firmą GROCHOWSCY. Zarezerwuj busa ze Świebodzina do Niemiec – skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij dostępny na naszej stronie formularz.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności