Busy Wągrowiec

Oferujemy licencjonowany przewóz osób z Wągrowca do NiemiecDaniiHolandiiBelgii i Luksemburga. Działamy w systemie door-to-door, odbierając pasażerów z określonego punktu oraz dowożąc ich pod wskazany adres. Kursy realizowane są regularnie, w stałe dni tygodnia – z Polski wyjeżdżamy w każdy poniedziałek i piątek, a wracamy we wtorki i soboty. Dbamy o najwyższy komfort i bezpieczeństwo podróży. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów wyposażonych w niezbędne udogodnienia, regularnie serwisowanych i odpowiednio przygotowywanych do każdej podróży. Oferujemy specjalne rabaty dla grup zorganizowanych (już od 2 osób) i zmienniczek/zmienników, atrakcyjne zniżki dla rodzin i dzieci, a także korzystne oferty dla agencji pracy. Zapewniamy niezbędne ubezpieczenie w trakcie podróży. Specjalnie dla najmłodszych pasażerów przygotowaliśmy wygodne foteliki oraz podstawki. 

Przewozy osób Wągrowiec – zarezerwuj przejazd busem

Oferujemy międzynarodowy przewóz osób z Wągrowca, jak również busy do Niemiec z miejscowości ościennych, takich jak: GołańczDamasławekSkokiMieścisko czy Wapno. Pasażerów podróżujących busem do NiemiecDaniiHolandiiBelgii lub Luksemburga przez Wągrowiec odbieramy w następującym układzie miejscowości: PiłaChodzieżWągrowiecPoznańPniewySkwierzynaSłubice. Dzień przed planowaną podróżą kontaktujemy się telefonicznie z każdym pasażerem, aby ustalić godzinę wyjazdu i poinformować o innych niezbędnych aspektach podróży. 

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy. Oferujemy konkurencyjne ceny na rynku, dbając jednocześnie o najwyższy standard podróżowania i maksymalne bezpieczeństwo naszych klientów. Doskonałą jakość świadczonych usług potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty oraz licencje, a także wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszych kierowców. 

Jeżeli chcesz zarezerwować busa z Wągrowca lub innej miejscowości na trasie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz, określając w nim dokładnie miejsce i datę wyjazdu oraz cel podróży. 

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności