Busy Złotów

Specjalizujemy się w międzynarodowym przewozie osób, docierając do wielu lokalizacji na mapie Polski i za granicą. Siedziba firmy GROCHOWSCY mieści się w Złotowie. Oferujemy bezpieczny i komfortowy przejazd busem do Niemiec ze Złotowa oraz miejscowości ościennych. Wszystkim pasażerom zapewniamy niezbędne ubezpieczenie na czas podróży. Gwarantujemy sprawny, w pełni bezpieczny i atrakcyjny przejazd do miejsca docelowego.

Busy do Niemiec Złotów – dowozimy z adresu pod adres

Usługę przewozu osób ze Złotowa do Niemiec realizujemy w systemie door-to-door. Odbieramy pasażerów ze wskazanych przez nich punktów i zawozimy pod ustalony wcześniej adres. Dzień przed planowaną podróżą udzielamy informacji na temat dokładnej godziny wyjazdu.

Busy do Niemiec kursują w następującym układzie miejscowości: Złotów-Piła-Trzcianka-Czarnków-Drezdenko-Gorzów Wielkopolski. Docieramy do takich miejscowości niemieckich jak: Stuttgart, Fulda, Frankfurt, Lipsk, Monachium, Ulm, Mannheim, Koblencja (Koblenz), Dortmund, Bremen, Hamburg, Hannover, Dusseldorf, Koln, Bonn, Lubeck, Kiel czy Flensburg. Możemy zaoferować także odbiór oraz transport pasażerów do dowolnego miejsca znajdującego się w pobliżu naszej destynacji.

Busy do Niemiec ze Złotowa – transport osób z firmą Grochowscy

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie na krajowym i międzynarodowym rynku usług transportowych. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, które są poddawane regularnym kontrolom i na bieżąco serwisowane. Korzystamy z innowacyjnych technologii i rozwiązań logistycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić rejonizację tras, zarówno w kraju, jak i za granicą. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz licencje wydane przez Ministra Infrastruktury. Nasi kierowcy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz uprawnieniami niezbędnymi do realizacji przewozów krajowych i międzynarodowych. Korzystając z naszych profesjonalnych usług transportowych, masz gwarancję sprawnej, komfortowej i bezpiecznej podróży w atrakcyjnej cenie.

Zarezerwuj bilet online, wypełniając dostępny na naszej stronie formularz, lub zamów przejazd busem do Niemiec ze Złotowa, kontaktując się z nami telefonicznie.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności