Busy Szczecinek

Firma Grochowscy oferuje busy do Niemiec ze Szczecinka oraz ma trasie powrotnej. Planujesz wyjazd prywatny lub zawodowy do kraju naszych zachodnich sąsiadów i poszukujesz niedrogiego środka transportu? Z nami szybko i w komfortowych warunkach dotrzesz do celu swojej podróży. Zapewniamy przewozy w systemie „od drzwi do drzwi”, które obsługujemy nowoczesnymi pojazdami 5- oraz 9-osobowymi.

Busy do Niemiec Szczecinek – oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Nasze busy do Niemiec ze Szczecinka wyjeżdżają w poniedziałki i piątki. Kursy powrotne startują we wtorki i soboty. Jeździmy nowoczesnymi samochodami, które po każdej przejechanej trasie przechodzą kontrole techniczne.

Chcesz zarezerwować miejsce? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza online dostępnego na naszej firmowej stronie. Wystarczy, że podasz swoje dane, termin planowanej podróży oraz adres przystanku początkowego i końcowego. Na podstawie rezerwacji układamy dokładną trasę przejazdu i dowozimy każdego Pasażera prosto spod jego domu (lub innego podanego adresu) do celu podróży. Z nami unikniesz kłopotliwych przesiadek z bagażami, szybko i bezpiecznie dotrzesz na miejsce.

Busy do Niemiec Szczecinek – nasza trasa

Startujemy ze Szczecinka w woj. zachodniopomorskim. Pasażerów odbieramy spod podanego adresu. Możemy również dojechać do miejscowości ościennych (CzarneŻółtnicaGwda WielkaParsęckoStary ChwalimBrzezieBiały BórGrzmiącaWierzchowoBorne-SulinowoSilnowoBarwice).

Z firmą Grochowscy możesz dojechać do StuttgartuFuldy, FrankfurtuLipskaMonachiumUlmMannheim, Koblencji (Koblenz), Dortmund, BremenHamburg, Hannover, DusseldorfKolnBonnLubeckKielFlensburg i innych niemieckich miejscowości.

Zamów busa ze Szczecinka do Niemiec i razem z nami wyrusz w bezpieczną oraz komfortową podróż. 

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności