Busy Stargard

Firma GROCHOWSCY oferuje międzynarodowe przejazdy komfortowymi busami do NiemiecDaniiHolandiiBelgii i Luksemburga. Podstawę sukcesu naszej firmy stanowi kadra doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych kierowców, a także nowoczesna flota pojazdów. Organizujemy regularny przewóz osób busami do Niemiec ze Stargardu (dawniej Stargardu Szczecińskiego) i innych miejscowości w Polsce, zapewniając szybką i bezpieczną podróż. Działamy w systemie door-to-door, a to oznacza, że nasi klienci mogą samodzielnie wybrać miejsce rozpoczęcia oraz zakończenia przejazdu. 

Busy do Niemiec Stargard – regularne kursy

Busy do Niemiec ze Stargardu kursują regularnie, w stałe dni tygodnia: poniedziałki i piątki. Do Polski wracamy we wtorki i soboty. Godzinę wyjazdu ustalamy dzień przed podróżą – za każdym razem kontaktujemy się z pasażerami telefonicznie, przekazując wszystkie niezbędne informacje. 

Pasażerów podróżujących busem do Niemiec ze Stargardu odbieramy w następującym układzie miejscowości: Szczecinek-Czaplinek-Złocieniec-Drawsko Pomorskie-Stargard-Szczecin. W ramach indywidualnych ustaleń jesteśmy w stanie odbierać pasażerów także z innych miejscowości, oferując jednocześnie transport do dowolnego miejsca znajdującego się w pobliżu naszej destynacji. Dojeżdżamy m.in. do takich miejscowości niemieckich jak: StuttgartFuldaFrankfurtLipskMonachiumUlmMannheimKoblencja (Koblenz), DortmundBremenHamburgHannoverDusseldorfKolnBonnLubeckKiel czy Flensburg

Dla grup zorganizowanych, rodzin z dziećmi, zmienniczek/zmienników oraz agencji pracy przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty i zniżki – śledź naszą ofertę i bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami!

Busy do Niemiec z miejscowości Stargard – jak zamówić wyjazd?

Aby zarezerwować busa do Niemiec ze Stargardu lub innej miejscowości, wystarczy skontaktować się z nami telefoniczne lub wypełnić dostępny na naszej stronie internetowej formularz. W celu zamówienia przejazdu niezbędne jest podanie następujących informacji: dane kontaktowe, planowana data wyjazdu, miejsce odbioru pasażera oraz cel podróży. 

Zamów busa ze Stargardu do Niemiec i razem z nami wyrusz w bezpieczną oraz komfortową podróż. 

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności