Busy Szczecin

Grochowscy to profesjonalna firma transportowa, specjalizująca się w międzynarodowym przewozie osób. Oferujemy busy do Danii ze Szczecina, gwarantując komfortowe i w pełni bezpieczne warunki podróżowania. Przez cały okres naszej działalności rozszerzamy ofertę o kolejne miejsca wyjazdów i nowe destynacje, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia oraz licencje wymagane w krajach Unii Europejskiej. Potwierdzają one kompetencje zawodowe naszych pracowników, a także zaświadczają o ich niekaralności. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów w pełni przystosowanych do długich i wymagających tras.

Busy do Danii Szczecin – usługa door-to-door

Mamy na uwadze najważniejsze potrzeby naszych klientów w zakresie obsługi transportowej, dlatego usługę przewozu osób realizujemy w systemie door-to-door, odbierając pasażerów z miejsca zamieszkania i dowożąc ich pod wskazany adres. Gwarantujemy tym samym szybkość, bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych i doświadczonych kierowców, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystkie usługi transportowe realizowane są w możliwie najkrótszym czasie, z największą dbałością o bezpieczeństwo osób i powierzanego nam mienia.

Podróż busem ze Szczecina do Danii – komfortowo i zawsze na czas

Nasz doświadczony dział logistyczny dokłada wszelkich starań, aby organizując międzynarodowy przewóz osób, dbać w szczególności o komfort, bezpieczeństwo i czas podróżowania. Wszystkie trasy planowane są optymalnie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że realizujemy usługi w możliwie najkrótszym czasie, w trosce o najwyższe bezpieczeństwo pasażerów.

Jesteśmy przygotowani na trasy każdej długości i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby podróż busem ze Szczecina do Danii mogła przebiegać w miłej i komfortowej atmosferze oraz w miarę możliwości bez przesiadek. Posiadamy nowoczesną flotę aut 5-osobowych i 9-osobowych. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w wygodne, regulowane fotele z optymalną ilością miejsca na nogi.

W trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów dokonujemy niezbędnych przeglądów technicznych po każdym wykonanym kursie. Dla najmłodszych pasażerów przygotowaliśmy wygodne foteliki oraz specjalne podstawki.

Busy do Danii Szczecin – jak wygląda realizacja usługi?

Jeżeli chcesz zarezerwować busa do Danii ze Szczecina, wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Podaj w nim swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, datę wyjazdu, a także dokładny adres wyjazdu i miejsca docelowego. W przeddzień podróży poinformujemy Cię o godzinie wyjazdu.

Kursy odbywają się w stałe dni: z Polski do Danii wyjeżdżamy w poniedziałki i piątki, powroty z zagranicy realizujemy natomiast we wtorki i soboty. Nasze busy do Danii na trasie obejmującej Szczecin zabierają pasażerów z następujących miejscowości: SłupskKoszalinBiałogardNowogardGoleniówSzczecinKołbaskowo. Wśród miejsc docelowych znajduje się szereg różnych lokalizacji, a w ramach indywidualnych ustaleń jesteśmy w stanie zapewnić także transport do mniejszych miejscowości, które znajdują się w okolicach naszych destynacji. Oprócz przejazdów do Danii oferujemy także przewóz osób do NiemiecHolandiiBelgii i Luksemburga.

Busy do Danii ze Szczecina – przewóz osób z firmą Grochowscy

Korzystając z nowoczesnych technologii informatycznych oraz innowacyjnych rozwiązań logistycznych, zapewniamy rejonizację tras, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom szybki i komfortowy przejazd do miejsca docelowego. Zapewniamy ubezpieczenie klienta na czas przejazdu. Oferujemy atrakcyjne rabaty przy zamówieniach grupowych. Każdy pasażer może liczyć na przekąskę oraz miły upominek okolicznościowy podczas podróży. Gwarantujemy bezpieczny i komfortowy przewóz osób w kameralnej atmosferze. Jeżeli chcesz zarezerwować busa do Danii ze Szczecina, skontaktuj się z nami. Zapewniamy miłą i fachową obsługę.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności