Busy Wałcz

Oferujemy bezpieczny, komfortowy i atrakcyjny cenowo transport osób z miejscowości Wałcz do NiemiecDaniiHolandiiBelgii i Luksemburga. Usługę przewozu komfortowymi busami realizujemy w systemie door-to-door, a więc z adresu pod adres, oferując tym samym możliwość samodzielnego wyboru miejsca rozpoczęcia i zakończenia podróży. 

Transport osób z Wałcza realizowany jest w stałe dni tygodnia – za granicę wyjeżdżamy w poniedziałki i piątki, a do Polski wracamy we wtorki i soboty. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny przewozu. Oferujemy atrakcyjne zniżki i rabaty przy zamówieniach grupowych, a także specjalne promocje dla rodzin z dziećmi, zmienniczek/zmienników oraz agencji pracy. 

Transport osób Wałcz – w trosce o bezpieczeństwo każdego pasażera

Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo transportu. Dokładamy wszelkich starań, aby każda podróż przebiegała w miłej i spokojnej atmosferze. Dysponujemy flotą 5-osobowych i 9-osobowych busów, wyposażonych w wygodne, regulowane fotele oraz inne udogodnienia, niezbędne do komfortowej podróży. Wszystkie nasze pojazdy przechodzą regularne przeglądy techniczne i są na bieżąco serwisowane. Dbając o bezpieczeństwo naszych najmłodszych pasażerów, wyposażyliśmy je w wygodne foteliki oraz specjalne podstawki. Nasza załoga to doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni kierowcy, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić sprawną i bezpieczną podróż busem. Każdy pasażer może także liczyć na niezbędne ubezpieczenie w trakcie przejazdu. 

Międzynarodowy transport osób z Wałcza – zamów przejazd busem

Oferujemy międzynarodowy transport osób z Wałcza i innych miejscowości w Polsce do NiemiecDaniiHolandiiBelgii i Luksemburga. Obsługujemy wiele miast polskich i zagranicznych, dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Pasażerów podróżujących busem przez Wałcz odbieramy w następującym układzie miejscowości: Bydgoszcz-Nakło nad Notecią-Wałcz-Gorzów Wielkopolski-Kostrzyn.

Jeżeli chcesz zamówić przejazd busem z firmą GROCHOWSCY, skontaktuj się z nami telefonicznie lub zarezerwuj wyjazd, wypełniając formularz. Z nami dotrzesz pod wybrany adres komfortowo i bezpiecznie.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności